0362 231 32 29
mail@samsunnakliyatfiyatlari.com

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat Fiyatları

Samsun Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarının belirlenmesi bazı hususlara göre yapılmaktadır. Ezbere bir fiyat belirlemesi söz konusu değildir. Öncelikle belirtmek isteriz ki nakliyat yapılacak ise nakliyat sigortası yaptırma zorunluluğu var. Ancak nakliyat sigortasını firma olarak biz yapmaktayız, bizim yaptığımız tüm nakliyat işlerinde sigorta tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Nakliyat sigortası ile ilgili bilgiyi verdikten sonra fiyatlandırma kriterlerimizden bahsedelim;

bir ev nakliyesinin hızlı ve profesyonel şekilde yapılabilmesi için, taşıma işlemini yapacak ekibin en az 5-6 kişiden oluşması gerekmektedir. Bu genel bilgiden sonra, taşınacak eşyanın niteliği, miktarı ve paketlenmesi hususları göz önünde bulundurularak en uygun fiyatı belirliyoruz.

Mutfak eşyası kim tarafından paketlenecek, eşya miktarı nedir, taşınılan ev ve taşınılacak ev nerededir, kaçıcı katlardadır ve asansör mevcut mudur gibi bilgiler alındıktan sonra, ücretsiz ekspertiz ile kontrol sağlandıktan sonra net bir fiyat verilmektedir.

Taşıma işini firmamıza verseniz de vermeseniz de evinizde yapılan keşif-ekspertiz işlemi ücretsizdir.

Şehirler arası nakliyat hizmetleri de hemen hemen aynı şekilde hesaplanmaktadır. Sadece gidilecek yolun km. Hesabı ‘da dikkate alınarak hesaplama işlemi yapılır.

İşlerimizi iki tarafında haklarını garanti altına almak adına sözleşmeli bir şekilde yapıyoruz. Verdiğimiz sözü yerine getirmek firmamızın hizmet politikasıdır. Söylediğimiz vakitte geliriz ve öngördüğümüz sürede işimizi temiz bir şekilde teslim ederiz. Modüler sistemlerin sökülüp takılması bize aittir. Evinizi istediğiniz şekilde yerleştirip onayınızı alırız ve memnuniyetinizi sağlayarak referansınızı kazanırız.

Bizlerden duyduğunuz memnuniyeti eşinize dostunuza anlattığınız taktirde bizler başarılı bir iş hizmeti sunduğumuzu düşünürüz. Müşteri memnuniyeti firma politikamızdır, bu konuda tereddüt duymayınız.

Nakliyat fiyatı almak için lütfen bizi arayınız.

Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetlerinde firma olarak izlediğimiz yolEvde ücretsiz keşif yapılır.Eşyaların ne şekilde paketleme yapılması gerektiği anlatılır.Anlaşmaya bağlı olarak mutfak eşyaları dahil veya hariç olarak paketleme kolileme işlemleri başlar.Eşya sayısına göre kamyon ve kamyonet türü taşıma aracımıza ...

Daha Fazla
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe eşyalarınızı çizilmeden sağlam şekilde taşıma garantisi veriyoruz. Fiyatlarımızı şartlara göre en uygun şekilde belirliyoruz. Taşıma işlemi nereden nereye yapılacak ise kaçıncı kattan kaçıncı kata yapılacaksa, ne kadar eşya varsa, mutfak eşyalarının paketlenmesi kim tar...

Daha Fazla
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlerinde de ev taşımada olduğu kadar iddialıyız. Kısa zamanda, sorunsuz ve söz verdiğimiz gibi ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Ofis taşımada uygun fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ofis, dükkan ve çeşitleri iş yerleri için bizimle iletişime geçiniz.

Daha Fazla